Sklep Hyperbook w nowej odsłonie!

Sklep Hyperbook w nowej odsłonie!
23 lutego wprowadziliśmy nasz nowy sklep internetowy. Bazuje on na nowszej wersji silnika oraz mocniejszym serwerze, dzięki czemu działa jeszcze sprawniej niż nasza dotychczasowa platforma sprzedażowa. Podczas tworzenia tej wersji sklepu staraliśmy się, aby korzystanie z niej było proste, intuicyjne oraz przyjemne niezależnie od urządzenia, na którym przeglądają Państwo nasz sklep.

Co jeszcze się zmieniło?

Oczywiście oprócz samego sklepu odświeżona została również oferta. Pojawiły się w niej nowe laptopy oparte na procesorach Intel 13 generacji oraz kartach graficznych NVIDIA RTX serii 4000. W sklepie Hyperbook obecnie znaleźć można również kompatybilne z naszymi laptopami akcesoria, takie jak myszy, słuchawki czy podkładki. Pracujemy również nad umieszczeniem w sklepie szerszej oferty części zamiennych i eksploatacyjnych do naszych laptopów takich jak: baterie, zasilacze oraz klawiatury. W niedalekim czasie produkty te pojawią się w ofercie.

Konta użytkowników oraz zamówienia

Niestety nie wszystko byliśmy w stanie przenieść z dotychczasowego sklepu. Z uwagi na specyfikę naszych produktów, a także zmiany związane ze strukturą bazy danych w nowszym silniku sklepu nie mogliśmy przenieść kont użytkowników wraz z historią złożonych zamówień. Z myślą o tych z Państwa, którzy będą potrzebować dostępu do swojego dotychczasowego konta użytkownika zachowaliśmy poprzednią odsłonę sklepu wraz ze wszystkimi informacjami. Dostępna jest ona pod następującym adresem: https://www.hyperbook.pro/sklep/pl/ i pozostanie do Państwa dyspozycji jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy.

Obecnie pracujemy również nad nowym systemem pobierania sterowników do naszych laptopów. Będzie on gotowy i udostępniony w przeciągu najbliższych dni, natomiast do tego czasu ci z Państwa, którzy potrzebują pobrać sterowniki z naszego serwera mogą w tym celu korzystać z następującego adresu: https://www.hyperbook.pro/sklep/support

W przypadku zauważenia nieprawidłowości w działaniu sklepu, bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu mailowo na adres info@hyperbook.pl lub poprzez formularz kontaktowy, wybierając temat rozmowy "Sklep internetowy".

Zostaw komentarz

Wpisz

Zaloguj się

Hyperbook