Laptopy do VR

Laptopy VR Ready to innowacyjne urządzenia, które pozwalają na przeprowadzanie niezapomnianych rozgrywek na najwyższym poziomie. Adepci gier komputerowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest jakość obrazu oraz płynność. W odpowiedzi na te potrzeby powstały laptopy Hyperbook VR Ready, dzięki którym rozgrywki stają się imponujące. VR to tzw. rzeczywistość wirtualna - dzięki niej znacząco zmienia się sposób doświadczania danej rozgrywki. Osoba siedząca przy komputerze zostaje umieszczona w samym centrum akcji. Otacza ją trójwymiarowy świat danej gry. Dzięki ruchom głowy, obraz gry cały czas się zmienia. Laptopy tego typu mogą obsługiwać wymagające gogle Oculus Rift - dzięki temu obsługują rozdzielczość 2160x1200 przy 90 klatkach na sekundę. Jest to trzy razy więcej niż rozgrywka na monitorze przy rozdzielczości 1920x1080 oraz 30 klatkach na sekundę. Brzmi niewiarygodnie?

VR Ready - laptop przystosowany do wirtualnej rzeczywistości

Tylko nieliczni producenci uzyskali certyfikaty zgodności z technologią Virtual Reality. Taki certyfikat otrzymały właśnie laptopy Hyperbook. Są to urządzenia z najwyższej półki. Cechą wyróżniającą laptopy Hyperbook jest fakt, że można je dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb i oczekiwań danego użytkownika. Jeśli zależy Ci na tym, aby móc grać w najbardziej wymagające gry oparte na technologii VR, nie zastanawiaj się dłużej i kup laptop Hyperbook. Urządzenia te wyposażone są w procesory Intel Core i7 oraz i9 trzynastej generacji, ultrawydajne dyski SSD oraz ogromne ilości pamięci RAM (nawet 64 GB dzięki dwóm bankom pamięci). Nad prawidłowym działaniem wszystkich wymagających aplikacji czuwają innowacyjne karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 4050 z 6 GB pamięci.

Laptop z certyfikatem VR Ready znajdziesz w Hyperbook

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją wszystkich laptopów VR Ready w Hyperbook. Można ją oczywiście modyfikować w zależności o indywidualnych oczekiwań. W Hyperbook sprzedajemy najlepszy sprzęt w najlepszej cenie.

Zaloguj się

Hyperbook