Laptopy z matrycą 17"

Podczas pracy biurowej i grania w gry komputerowe na laptopie liczy się między innymi wielkość ekranu. Duży ekran ma znaczną przewagę nad modelami z mniejszym, gdyż pozwala na znaczne przyspieszenie obowiązków. Laptop 17.3 cala jest znakomitym wyborem zarówno do zabawy, jak i do pracy. Warto jednak pamiętać, by dokonać wyboru mając na uwadze także niewielkie minusy. Matryca 17.3 cala jest znacznym ułatwieniem na co dzień. Pozwala na wyświetlanie większej ilości tekstu lub na powiększenie czcionki bez utraty liczby wyświetlanych znaków. Dla osób zajmujących się zawodowo obróbką zdjęć, ważna będzie również możliwość wyświetlenia na matrycy większej ilości detali. Gracze będą zachwyceni rozdzielczością natywną i większym rozmiarem wyświetlanych obrazów.

Matryca 17,3” w laptopach Hyperbook

Laptopy Hyperbook powstały z myślą o klientach poszukujących produktów najwyższej klasy. Dlatego w laptopach Hyperbook znajdują się procesory najnowszej generacji, duża ilość pamięci RAM, czy dyski półprzewodnikowe SSD NVME. Zawodowi gracze docenią mocne karty graficzne, które bez najmniejszych problemów zapewnią płynną rozgrywkę w najnowsze tytuły. Na uwagę w laptopach Hyperbook zasługuje w szczególności matryca 17.3 cala. Za jej pomocą można przyspieszyć swoją pracę, uatrakcyjnić rozgrywkę i oglądać filmy czy zdjęcia z detalami, których na mniejszym ekranie nie sposób dostrzec. Co więcej, laptopy 17.3 Hyperbook mają matrycę z odświeżaniem aż 144Hz. Dzięki temu można osiągnąć niespotykaną płynność w grach, co jest szczególnie istotne podczas rozgrywek sieciowych.

Laptop z matrycą 17.3" znajdziesz w Hyperbook

Warto pamiętać, że laptopy 17.3 mają jedną cechę, którą trzeba zaakceptować tuż po zakupie. Są troszkę większe niż mniejsze odpowiedniki, co jednak nie przeszkadza w żaden sposób za sprawą wąskich obrzeży i niewielkiej grubości całego sprzętu. Pozytywnych aspektów jest o wiele więcej. Laptop 17.3 cala jest znakomitym wyborem dla większości osób. Oferuje większą przestrzeń roboczą, lepsze podzespoły za sprawą nieco bardziej pojemnej obudowy oraz fantastyczną jakość wyświetlanego obrazu. Zamów już dziś swój wymarzony model z matrycą 17.3 cala już dziś na Hyperbook.pl!

Zaloguj się

Hyperbook