Laptopy z matrycą 15"

Laptop to mobilne urządzenie, które wykorzystujemy do różnych celów: przydaje nam się np. w nauce lub w pracy. Używa się ich również do grania w różnego rodzaju gry. Obecnie najpopularniejszym rodzajem laptopów pod względem rozdzielczości matrycy, są laptopy 15,6”. Przekątna tego typu umożliwia nam sprawne oraz komfortowe granie w gry, przeglądanie stron komputerowych czy oglądanie filmów wysokiej jakości. Pod tym względem są one lepsze od laptopów o rozdzielczości matrycy 13,3”. Laptopy 15,6” z Hyperbook wyposażone są w procesory Intel Core - ich cechą charakterystyczną jest ogromna wydajność oraz moc, dzięki którym są one niezawodne. Sprawdzają się zarówno w wymagających grach jak i w różnych aplikacjach.

Matryca 15,6” w laptopach Hyperbook

Matryca 15,6” zastosowana w laptopach Hyperbook jest uniwersalną matrycą, dzięki której można bez przeszkód korzystać z różnego rodzaju programów - zarówno przy korzystaniu z multimediów jak i w pracy. Jest to zatem rozmiar, który wybiera większość klientów. W porównaniu do laptopów 17”, są także dużo lżejsze. Wśród laptopów 15,6” w Hyperbook można wymienić zarówno laptopy biznesowe jak i urządzenia dedykowane graczom. Nasza oferta jest w tym zakresie bardzo zróżnicowana, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją każdego z naszych laptopów.

Laptop z matrycą 15,6” znajdziesz w Hyperbook

Laptopy z matrycą 15,6” dostępne w Hyperbook to najlepszy kompromis między jakością a ceną. Nawet najbardziej wymagający klienci mogą je kupować bez żadnych obaw - umieszczamy w nich ultranowoczesne procesory Intel Core i7, dyski SSD, do 32 GB pamięci RAM oraz innowacyjne karty graficzne z rodziny NVIDIA, które sprawdzają się przy nawet najbardziej wymagających grach komputerowych. Obudowy naszych laptopów cechuje elegancki styl oraz ogromna wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Każdy laptop Hyperbook możemy dopasować Twoich potrzeb - dzięki temu możesz otrzymać laptop spełniający wszystkie Twoje wymagania w możliwie najniższej cenie.

Brak produktów.

Zaloguj się

Hyperbook