Wysyłka Zamówienia

Odbioru zamówienia możesz dokonać w naszym sklepie w CH Promenada w Warszawie. Przed odbiorem otrzymasz informację mailową, że zamówienie jest już zrealizowane.

Dostarczamy Twoje zamówienie bezpiecznie i szybko! Każda paczka jest ubezpieczona do wartości Twojego zamówienia. Ponadto, aby zagwarantować kompletność i jakość Twojego zamówienia, zalecamy sprawdzenie towaru w obecności kuriera. Jeśli zdarzy się, że otrzymasz uszkodzone lub niekompletne produkty, prosimy o sporządzenie protokołu - to jedyna podstawa dla naszej reklamacji i gwarantuje natychmiastowe rozwiązanie problemu. Wysyłki docierają do Ciebie zazwyczaj już następnego dnia po nadaniu.

Koszt na terenie Polski: 25zł.

Punkty odbioru są to: Automaty Poczty Polskiej, placówki pocztowe, sklepy Żabka, Delikatesy Centrum, ABC i Lewiatan, kioski Ruch, stacje paliw Orlen. Po otrzymaniu mejla i wiadomości SMS, udaj się do wybranego przez siebie punktu, by odebrać przesyłkę.

Koszt na terenie Polski: 25zł.

Zamówienie może być opłacone kurierowi, przy dostawie, gotówka. Maksymalna kwota płatności to 6500zł. Możliwa jest płatność podzielona. Część zamówienia powyżej 6500zł przelewem, natomiast 6500zł płatne kurierowi przy dostawie paczki. W celu podzielenia płatności skontkatuje się z nami pod adresem info@hyperbook.pl

Koszt na terenie Polski: 50zł.

Zaloguj się

Hyperbook