Oprogramowanie

System operacyjny Windows 11 - poznaj jego zalety

System operacyjny nadaje komputerowi wartość użytkową - dzięki niemu możemy sprawnie korzystać z potrzebnych aplikacji, instalować nowe programy czy urządzenia biurowe. OS zawiaduje pracą wszystkich elementów składowych urządzenia tak, by utrzymywać ich działanie i współpracę na wysokim poziomie. Stabilne oprogramowanie i przejrzysty interfejs to podstawy każdego systemu operacyjnego. Wiedzą o tym twórcy takich OSów, jak Windows, Linux, czy macOS. Te najpopularniejsze systemy operacyjne cały czas prześcigają się w poprawianiu swoich produktów. Liderem na rynku pozostaje Microsoft, którego Windows 11 został określony jako najlepszy system operacyjny tego producenta.

Pakiety biurowe Office

Pakiety biurowe to specjalistyczne oprogramowanie, które przydaje się nie tylko w różnego rodzaju firmach, ale również w szkołach i w gospodarstwach domowych. W skład tego oprogramowania wchodzą przeróżne aplikacje, które wykorzystuje się między innymi do tworzenia dokumentów tekstowych modyfikowania arkuszy kalkulacyjnych tworzenia prezentacji oraz szybkiego współdzielenia plików innym użytkownikom należącym do firmowej sieci. W Hyperbook oferujemy Państwu szeroką gamę programów biurowych, które wyróżniają się wysoką efektywnością oraz stabilnym działaniem. Podstawowym zadaniem aplikacji biurowych jest maksymalne przyspieszenie pracy na stworzonej dokumentacji. Uniwersalność pakietów biurowych sprawia, że z powodzeniem wykorzystywane są one zarówno w domach, zakładach pracy jak i w wielu innych miejscach. Pakiety biurowe WIN 11, jakie Państwu oferujemy, pochodzą od sprawdzonej, rzetelnej firmy, czyli Microsoft. Jest to marka sama w sobie, której zaufały miliony użytkowników na całym świecie. Jest to sprawdzone oraz bardzo bezpieczne rozwiązanie. Microsoft od lat z powodzeniem tworzy najpopularniejsze pakiety biurowe, w których skład wchodzą Word, Excel, Power Point, Acces czy One Note.

Najlepsze płatne antywirusy

Jak znaleźć dobre programy antywirusowe? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu właścicieli laptopów oraz komputerów. W Hyperbook znajdują się wyselekcjonowane, dobre programy antywirusowe, których najważniejszym wyróżnikiem jest wysoka skuteczność oraz niezawodna ochrona. Przed zakupem antywirusa należy jednak dokładnie zastanowić się nad rodzajem licencji oraz liczbą stanowisk, na których będzie można zainstalować dany program antywirusowy. Jest to bardzo ważne szczególnie wtedy, gdy na co dzień korzystamy z kilku laptopów i chcemy wyposażyć w antywirusa je wszystkie. W Hyperbook proponujemy Państwu zarówno programy antywirusowe na jedno stanowisko jak i na większą liczbę stanowisk. Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę przed zakupem programu antywirusowego, jest kompatybilność z danym systemem operacyjnym. W Hyperbook większość antywirusów jest dedykowana urządzeniom wyposażonym w system operacyjny Windows. Przed zakupem programu antywirusowego trzeba również zdecydować, na jaki okres czasu chcemy posiadać licencję - w Hyperbook proponujemy Państwu licencje na okres 12 bądź 24 miesięcy.

Zaloguj się

Hyperbook