Pamięć RAM DDR4 i DDR5

Pamięć RAM to podzespół, który ma ogromny wpływ na szybkość działania komputera. To ona magazynuje wszystkie programy oraz dotyczące ich dane. Im więcej dane urządzenie posiada pamięci RAM, tym jest ona lepsza, a system funkcjonuje o wiele szybciej. Aby nasz komputer działał w sposób prawidłowy, należy odpowiednio dobrać pamięć RAM do pozostałych podzespołów. W naszym sklepie, Hyperbook mają Państwo szeroki wybór pamięci RAM DDR5. Pamięć RAM DDR5 doskonale sprawdza się zarówno w komputerach stacjonarnych jak i w laptopach. Gwarantuje ona niezwykle szybkie działanie oraz niespotykaną nigdy wcześniej efektywność. Z tego względu cieszy się ona dużym wzięciem wśród naszych klientów.

Pamięć RAM DDR5 - 8GB, 16GB, 32GB, 64GB

Pamięć RAM może wykonywać wiele różnych zadań - przechowuje ona dane zainstalowanych przez nas programów oraz wyników ich pracy. Im więcej gigabajtów posiada pamięć RAM, tym więcej danych może pomieścić. A to skutkuje tym, że może obsługiwać jeszcze większą liczbę programów w tym samym czasie. W Hyperbook oferujemy Państwu kilka rodzajów pamięci RAM DDR5:

● RAM DDR5 8 GB,
● RAM DDR5 16 GB,
● RAM DDR5 32 GB.

Jak widać, kości pamięci RAM, które oferujemy naszym klientom, mogą posiadać przeróżne pojemności. Dzięki temu każdy z pewnością dopasuje taką pamięć RAM, która będzie najbardziej odpowiednia do jego komputera. Wszystko zależy oczywiście od tego, do jakich czynności używany jest dany komputer czy też laptop. Jeśli posiadamy komputer lub laptop do gier, wówczas kości RAM-u powinny posiadać od 16 do 64 GB. Z kolei w przypadku, gdy obsługujemy wiele programów specjalistycznych, ilość pamięci RAM powinna być jeszcze większa. Pamięć RAM DDR5 8 GB jest z kolei dedykowana osobom korzystającym z podstawowych programów, czyli pakietu biurowego, stron internetowych, najprostszych gier. Specjaliści polecają często, aby zakupić dwie kości RAM o mniejszych pojemnościach, na przykład 2x8GB aniżeli jednej o bardzo dużej pojemności. Taki zabieg sprawia, że nasz laptop będzie działał o wiele efektowniej.

Pamięć RAM DDR5 znajdziesz w Hyperbook

Kości do pamięci RAM należy wybierać rozważnie - przed zakupem trzeba wziąć pod uwagę szereg elementów. Mowa tutaj o rodzaju pamięci, jej pojemności oraz wielu innych parametrach. Jednym z nich jest chociażby częstotliwość pracy - w Hyperbook oferujemy Państwu supernowoczesne modele wyposażone w częstotliwość na poziomie 4800MHz. To właśnie sprawia, że tak duża liczba osób decyduje się na ich zakup. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pamięci RAM DDR5. Pamięć RAM DDR5 dostępna w Hyperbook to najwyższa jakość oraz konkurencyjne ceny. Wszystkie produkty tego typu posiadają również wieczystą gwarancję. Oferujemy również fachową pomoc w wybraniu takiej pamięci, która najlepiej sprawdzi się w Waszym urządzeniu. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Zaloguj się

Hyperbook