Laptopy z matrycą 14"

Laptop to urządzenie, które przydaje nam się w codziennym życiu. Zaletą tego typu urządzeń jest fakt, że można zabierać je ze sobą w dowolnie wybrane miejsce. Ta przewaga sprawia, że są znacznie częściej wybierane aniżeli klasyczne komputery osobiste. Prezentujemy Państwu laptopy Hyperbook wyposażone w matrycę 14,1”, która sprawia że są one bardzo wygodne w użytkowaniu oraz bardzo lekkie. Laptop 14,1” z Hyperbook to urządzenie, które jest nie tylko lekkie, ale również bardzo wydajne. Bez żadnych problemów można za jego pomocą korzystać z kilku programów jednocześnie lub oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości. Są one wysoce mobilne, a równocześnie wyposażone w profesjonalne podzespoły, dzięki którym można korzystać z wymagających aplikacji oraz grać w najnowsze gry.

Matryca 14,1” w laptopach Hyperbook

Matryca 14,1”, którą posiadają laptopy Hyperbook, sprawia, że przewożenie tych urządzeń nie sprawi większego problemu nikomu. Można je zmieścić zarówno w plecaku jak i małej torbie. 14,1” to rozmiar idealny dla osób, które często noszą ze sobą laptopa. Nasze laptopy 14,1” wyposażone są w najnowsze procesory IntelCore i7 siódmej generacji - to powoduje, że każdy, nawet najbardziej wymagający program, będzie z pewnością działał bez żadnych przeszkód. Nad prawidłowym działaniem urządzeń czuwają również dwa banki pamięci RAM, które mogą pomieścić nawet 32 GB danych.

Laptop z matrycą 14,1” znajdziesz w Hyperbook

W Hyperbook posiadamy laptopy z matrycą 14,1” najwyższej klasy. Cechy, które je wyróżniają, to stylowy design oraz wytrzymała obudowa. Wiemy, jak ważne są podzespoły takie jak procesor, karta graficzna czy ilość pamięci RAM. Z tego względu każdy klient może w Hyperbook komponować te elementy według swoich potrzeb. Dzięki temu możemy zaoferować laptopy, które w 100% zgodne są z oczekiwaniami naszych klientów. To właśnie odróżnia nas od konkurencji - my szyjemy laptopy na miarę!

Zaloguj się

Hyperbook