O marce Hyperbook

Hyperbook to oryginalna polska marka, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach laptopów i komputerów. Główną specjalizacją marki Hyperbook jest tworzenie sprzętu, który powstaje na indywidualne zamówienie klienta. W ten sposób powstają unikatowe, niepowtarzalne i bardzo wydajne laptopy, które sygnowane są tą polską marką Hyperbook. Już od 2006 roku Hyperbook wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje swoją ofertę do wymogów użytkowników. W efekcie powstały specjalnie linie produktowe, które dedykowane są między innymi graczom. Ponadto idealny sprzęt dla siebie znajdą również programiści, graficy, fotografowie lub też osoby, które laptopa wykorzystują przede wszystkim w trakcie spotkań biznesowych. Szeroki wachlarz możliwości dostępny jest, dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów Hyperbook.

Szczegółowa konfiguracja

Cechą charakterystyczną produktów sygnowanych logotypem Hyperbook jest ich pełna customizacja. Oznacza to, że sprzęt powstaje w zgodzie z preferencjami i wymaganiami indywidualnego użytkownika. W ten sposób spełniamy jedną z naszych misji, czyli maksymalne zaspokojenie potrzeb klienta pod kątem wydajności naszego sprzętu. Dzięki takiemu podejściu każdy klient Hyperbook traktowany jest indywidualnie z należytą uwagą. Z Hyperbook można wybrać nie tylko obudowę laptopa, ale również odpowiednio skonfigurować i wyposażyć sprzęt w takie podzespoły jak procesor, karty graficzne, pamięć ram, czy dysk twardy. Specjaliści Hyperbook starają się odpowiedzieć na każde zapytanie i potrzebę klienta, dlatego to Ty wybierasz podzespoły, a my je przede wszystkim wydajnie dla Ciebie składamy w efektowną całość.

Szeroka gama sprzętu

W ofercie Hyperbook znajduje się bardzo szeroka gama sprzętu, który może być użytkowany w różnym celu. Gamerzy znajdą u nas wysokiej jakości laptopy do gier, które cechują się wysoką wydajnością oraz wytrzymałością, nawet podczas intensywnych rozgrywek. Graficy oraz fotografowie znajdą rozwiązania, które dedykowane są ich działalności, czyli sprzęt, który świetnie sprawdza się w obsłudze specjalnych programów graficznych oraz programów do obróbki zdjęć. Biznesowi użytkownicy mogą wybierać spośród eleganckich notebooków, które są dedykowanym rozwiązaniem biznesowym. Sprzęt ten świetnie sprawdzi się w trakcie lunchu biznesowego oraz w codziennej intensywnej pracy. Ponadto w ofercie znajdują się również profesjonalne stacje robocze oraz multimedialne komputery dla domu.

Jakość i niezawodność

Wśród cech, które wyróżniają nas na rynku znajdują się na pewno jakość i niezawodność. Od momentu powstania w 2006 roku zwracamy uwagę na te aspekty, bo tylko w ten sposób możemy być wiarygodnym partnerem technologicznym dla wymagających i zaawansowanych użytkowników. To sprawia, że od 13. lat dostarczamy wysokiej jakości sprzęt technologiczny nie tylko na polski rynek. W związku z tym każdy laptop i komputer, który sygnujemy marką Hyperbook wykonany jest z najwyższej jakości modułów i podzespołów oraz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, w tym połączenia. Takie rozwiązanie wpływa na niezawodność naszego sprzętu, co ma szczególne znaczenie w trakcie zaawansowanych rozgrywek dla gamerów oraz w trakcie długiej pracy. Niezawodny laptop to taki, który od A do Z pozwoli nam na wykonanie zadań, nad którymi pracujemy.

Laptopy dla graczy

Profesjonalne laptopy dla gamerów to jedna z głównych kategorii produktowych Hyperbook. Wiemy, jak bardzo ważne w codziennej rozgrywce są niezawodność i szybkość sprzętu. W związku z tym laptopy Hyperbook wyposażone są w najlepsze dostępne na rynku rozwiązania zarówno pod kątem podzespołów oraz taśm izolacyjnych, które pozwalają na intensywne wykorzystywanie laptopa nawet w wysokich temperaturach. Wielogodzinne rozgrywki w profesjonalnych turniejach z laptopami Hyperbook będą naprawdę komfortowe. Sprzęt ten świetnie sprawdzi się zarówno wśród intensywnych gamerów oraz wśród osób, które do gier na komputerze sięgają rzadziej. Szeroki wybór możliwości pozwoli na wybranie optymalnego laptopa pod kątem zadań, które na co dzień ma spełniać. Bardziej wymagający użytkownicy mogą sięgnąć po droższe i profesjonalne rozwiązania do gier. Mniej wymagający użytkownicy swobodnie mogą skonfigurować mniej kosztową, lecz wciąż bardzo wydajną wersję, z której będą efektywnie korzystać przez kolejne lata.

Laptopy dla profesjonalistów

Obok wydajnych laptopów dla graczy, mamy do zaproponowania również znakomite rozwiązania dla profesjonalistów. Dzięki konfiguratorowi możesz złożyć notebooka, który w pełni będzie odpowiadać Twoim zawodowym wymogom. Renderujesz grafikę? Pracujesz z wymagającymi aplikacjami dla budowlańców i architektów? Postaw na samodzielne skonfigurowanie komputera! Zagwarantuje Ci to sprzęt pozwalający na płynną i niczym niezaburzoną pracę. Wybierz propozycje w pełni polskiej marki Hyperbook! Przejrzyj dostępne kadłubki, a następnie dobierz do nich pozostałe podzespoły lub sprawdź, jakie gotowe modele ma do zaoferowania nasz sklep. Zapewniamy, że razem z nami stworzysz laptopa dla graczy czy profesjonalistów, o jakim zawsze marzyłeś! Wszystko to zaś w atrakcyjnie niskich cenach.

Zaufali nam:

Dane Rejestrowe

Właścicielem marki HYPERBOOK jest:

Blue Technology S. A.
Al. Piłsudskiego 11/3 lok 4 i 5
15-443 Białystok


NIP: 5423145352
KRS: 0000968001
REGON: 200303272     
GIOŚ: E0016246WZBW
GIODO: 124516
Wysokość kapitału zakładowego: 100 000,00 ZŁ

 

Rachunki bankowe:

[PLN] 33 1050 1823 1000 0090 3278 1594
[USD] 85 1050 1823 1000 0090 8169 5430
[EUR] 10 1050 1823 1000 0090 3278 2881

Zaloguj się

Hyperbook