Previous
Next
Sprawdź najnowsze informacje i porady
Load more

Kim jesteśmy?

Zaufało nam tysiące klientów.
Play Video

Hyperbook – Najlepsze laptopy dla graczy i profesjonalistów

Hyperbook to polski producent laptopów – inny niż wszyscy pozostali na polskim rynku. Posiadamy laptopy do gier, które jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb każdego gracza. To klient decyduje o wyborze karty graficznej, procesora czy o ilości potrzebnej pamięci RAM.

 

Budujemy laptopy od zera na zamówienie! Elastyczność oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klientów to to, czego zazdroszczą nam inni producenci komputerów przenośnych. Laptopy gamingowe to nasza specjalność – potwierdza to duża liczba usatysfakcjonowanych klientów. A laptopy dla graczy to nie wszystko. Posiadamy również sprzęt dla grafików, programistów oraz fotografów.

Stosunek jakości do ceny

To, co odróżnia nas od innych firm, to najlepszy stosunek jakości do ceny. Współcześnie coraz więcej osób stawia na mobilność kosztem wydajności komputera. Do laptopów przyległa niechlubna opinia, że oferują dużo mniejszą moc niż jednostki stacjonarne. Tak faktycznie jest w przypadku gotowych produktów, oferowanych przez wielu producentów. Notebooki Hyperbook to jednak zupełnie inna historia. Jeśli szukasz laptopa, który swoją konfiguracją nie ustępuje stacjonarnym PC, trafiłeś w odpowiednie miejsce. To tutaj stworzysz komputer przenośny marzeń, gwarantujący możliwość cieszenia się Twoim sprzętem gdziekolwiek chcesz. Jednocześnie zyskasz maksymalną wydajność, pozwalającą Ci pracować w nawet najbardziej wymagających aplikacjach specjalistycznych i grać w najnowsze, topowe tytuły.

Hyperbook V15 Valhalla

Laptopy dla graczy

Współczesne gry komputerowe to aplikacje wymagające dużych zasobów procesora, karty graficznej, jak i pamięci RAM. Ich twórcy, współpracując z producentami podzespołów komputerowych, wykorzystują nowoczesne technologie, aby gra była przyjemna nie tylko na poziomie fabularnym, ale i graficznym. Ray-tracing, Multisample Antyaliasing, Teselacja – to tylko niektóre z efektów wyciskających z poszczególnych komponentów maksimum energii. Szczególnie jeśli gracz ustawia najwyższe opcje graficzne. Dlatego też dobre laptopy gamingowe muszą być wyposażone w nowoczesne części najwyższej klasy. Dużą rolę odgrywają tu karty graficzne i procesory. Z drugiej strony szybkość przetwarzania danych uzależniona jest od odpowiedniej ilości pamięci RAM. Nie małe znaczenie dla płynności rozgrywki, szczególnie wczytywania poszczególnych poziomów, ma dysk twardy. Wydajne podzespoły zaś wymuszają jeszcze jedną cechę notebooka – sprawne chłodzenie. Wybierając laptop gamingowy Hyperbook, zyskujesz możliwość cieszenia się w pełni niezwykłą grafiką, jaką twórcy gry stworzyli dla swojego tytułu. Tworzymy komputery przenośne w atrakcyjnych cenach, wyposażone w podzespoły, jakie stosowane są często w o wiele droższych high-endowych sprzętach innych marek, dostępnych na rynku. Laptopy dla graczy Hyperbook pozwolą Ci zobaczyć w pełnej krasie piękno najnowszych gier!

Komputery dla profesjonalistów

Obok wydajnych laptopów dla graczy, mamy do zaproponowania również znakomite rozwiązania dla profesjonalistów. Dzięki konfiguratorowi możesz złożyć notebooka, który w pełni będzie odpowiadać Twoim zawodowym wymogom. Renderujesz grafikę? Pracujesz z wymagającymi aplikacjami dla budowlańców i architektów? Postaw na samodzielne skonfigurowanie komputera! Zagwarantuje Ci to sprzęt pozwalający na płynną i niczym niezaburzoną pracę. Wybierz propozycje w pełni polskiej marki Hyperbook! Przejrzyj dostępne kadłubki, a następnie dobierz do nich pozostałe podzespoły lub sprawdź, jakie gotowe modele ma do zaoferowania nasz sklep. Zapewniamy, że razem z nami stworzysz laptopa dla graczy czy profesjonalistów, o jakim zawsze marzyłeś! Wszystko to zaś w atrakcyjnie niskich cenach.

Konfigurator laptopów

Dlaczego jesteśmy pewni tego, że proponowany sprzęt całkowicie spełni Twoje oczekiwania? Bo to Ty decydujesz o tym, co znajduje się w środku komputera przenośnego! Pozwala na to nasz nowoczesny i intuicyjny konfigurator. Korzystając z niego, wpierw decydujesz o tym, jakie będzie przeznaczenie Twojego nowego laptopa. Następnie określasz model. Na tym etapie dobierasz procesor, kartę graficzną, typ i wielkość ekranu oraz częstotliwość odświeżania, typ klawiatury (nasze laptopy wyposażane są także w modele mechaniczne!), masę i dodatkowe cechy (np. określasz obecność gniazda Thunderbolt 3). W następnym oknie przechodzisz do wyboru poszczególnych podzespołów, jakie mają znaleźć się wewnątrz. Decydujesz więc o pojemności pamięci RAM (do maksymalnej obsługiwanej przez dany sprzęt). Dobierasz rodzaje dysków, jakie mają zostać zamontowane w zestawie (wśród nich są tradycyjne HDD-ki i nowoczesne modele SSD). Od Ciebie również zależy, czy komputer będzie wyposażony w osobną kartę sieciową WiFi lub czy otrzymasz dodatkowo napęd optyczny (DVD lub Blu-Ray). Ponadto masz możliwość wyboru układu chłodzenia – do Twojej dyspozycji są rozwiązania standardowe, instalowane w większości laptopów, jak i warianty zaawansowane, które gwarantują Ci komfort termiczny i znacznie wydłużają żywotność poszczególnych podzespołów.

Rygorystyczne testy

Sprzęt, który trafia do klienta, cechuje się najwyższą jakością oraz wydajnością. Efekt taki osiągamy w trakcie przeprowadzenia wielokrotnie powtarzanych i rygorystycznych testów jakości. W trakcie testów badamy takie aspekty jak wytrzymałość, wydajność pracy na wysokich obrotach, żywotność oraz między innymi tempo działania. Komputer po pomyślnych testach trafia do bezpośredniej sprzedaży do klienta.

Najwyższa jakość

Każdy laptop Hyperbook to sprzęt, który składany jest ręcznie w odpowiedzi na indywidualne potrzeby użytkownika. W ten sposób powstają komputery o najwyższej jakości, które wykonano z troską i dbałością o każdy szczegół, zarówno parametry podzespołów, jak i ich specjalistyczne i efektywne łączenia.

Laptop kadłubek

Rozwiązanie, jakim jest laptop-kadłubek staje się coraz popularniejszym sposobem na personalizację swojego sprzętu. De facto daje ono możliwości podobne do tych, jakie klienci mają przy kompletowaniu sprzętu stacjonarnego. Użytkownik wybiera kadłubek, czyli komputer wyposażony w kartę graficzną i procesor, a następnie dobiera do niego najbardziej interesujące go komponenty. To pozwala osiągnąć znacznie większą wydajność niż w przypadku prezentowanych przez producentów notebooków z gotowymi konfiguracjami. To także daje pewność, że stworzony sprzęt w pełni odpowiada potrzebom i oczekiwaniom klienta. To świetny sposób na złożenie komputera idealnego zarówno do pracy, jak i zabawy.

Polska marka

Hyperbook to powstała w 2006 roku i w stu procentach polska marka. Sprzęt sygnowany logotypem Hyperbook w pełni powstaje w oparciu o polską wiedzę techniczną, doświadczenie i merytorykę najlepszych specjalistów na rynku. Za wiedzą i doświadczeniem, stoi całkowicie polski kapitał, dzięki czemu każdy zakup wspiera polski rozwój gospodarczy i budowę kolejnej silnej polskiej marki technologicznej.

Profesjonalny serwis

Klient kupując sprzęt Hyperbook, gwarantuje sobie również 24 miesięczną gwarancję. Ponadto w trosce o jakość usług, które świadczymy, uruchomiliśmy również dedykowaną infolinię serwisową, gdzie wykwalifikowani specjaliści odpowiedzą na każde pytanie sprzętowe i będą służyć radą i doświadczeniem. Gdy sprzęt trafia do serwisu, nasi przedstawiciele indywidualnie ustalają szczegóły z klientem.

Zaloguj się

Hyperbook