Posty Blog

0,00 zł
Brutto

test

Porównaj Dodaj do listy życzeń
INDEKS: N/A
Opis

test

Profesjonalne testy wydajności i jakości sprzętu

Hyperbook SL606 w konfiguracji z procesorem Intel Core i9-13900H oraz kartą graficzną GeForce RTX 4070 to prawdziwy mocarz.

Sprawdzamy, jak radzi sobie w akcji.

Zapraszamy do recenzji notebooka Hyperboo konstrukcyjnych, takich jak rzadko spotykane proporcje ekranu oraz układ chłodzenia oparty na technologii komory parowej. W ciągu mniej więcej dwóch tygodni testów zdążyłem całkiem nieźle poznać Hyperbook SL606, dlatego czas podzielić się wrażeniami. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o laptopie Hyperbook SL606 w konfiguracji z procesorem Intel Core i9-13900H oraz kartą graficzną GeForce RTX 4070. Przybliżę tutaj wyniki wydajności tego komputera, opowiem co nieco o jakości wykonania oraz o tym, jak sprawdza się w praktyce ekran notebooka. Nie zabraknie także moich przemyśleń dotyczących nietypowego układu chłodzenia.

Jeśli chodzi o zakup laptopa, wydajność jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Często powtarza się, że notebook o bardzo wysokiej wydajności jest idealny dla zapalonych graczy, profesjonalnych grafików, programistów i osób montujących wideo. To jednak część prawdy, bowiem mocarna maszyna z mega wydajnym Intel Core i9-13900H i 32 GB pamięci RAM zagwarantuje nam dużą wydajność w codziennym użytkowaniu także za kilka lat, kiedy kupiony dzisiaj laptop za 3000 zł już dawno odpadnie i nie będzie nadawał się nawet do oglądania filmików na YT. Zabierając się za testy komputera, tradycyjne już sprawdzamy jego wydajność w grach i różnego rodzaju benchmarkach, żeby pokazać, że „o, tutaj The Last of Us ma 10 klatek na sekundę więcej niż ten z poprzedniej generacji”. Nie znaczy to jednak, że warto przyoszczędzić i kupić taniego laptopa, bo przecież „będzie tylko do internetu”.

Wspominam o tym na początku recenzji laptopa Hyperbook SL606, bo wydawać by się mogło, że to sprzęt aż lekko „przegięty”. Codzienna praca na takiej mocnej maszynie z ekranem o proporcjach 16:10 nie pierwszy raz uświadomiła mi, że nie ma czegoś takiego jak za mocny komputer.

Jeśli więc zastanawia cię, czy warto zapłacić ponad 9000 zł za notebooka z Intel Core i9-13900H i 32 GB pamięci RAM, to ja widzę tutaj naprawdę dużo plusów, szczególnie jeśli taki komputer ma być narzędziem nie tylko do zabawy. Zakup laptopa z solidną konfiguracją sprzętową gwarantuje, że poradzi on sobie z każdym obciążeniem, umożliwiając korzystanie z niegjustify o przez kilka lat przed koniecznością rozbudowy lub wymiany. Inwestycja w komputer z najnowszymi podzespołami oznacza, że nie będziesz musiał martwić się przez lata, nawet gdy nowe aplikacje będą wymagały coraz więcej zasobów.

Szczegóły produktu
Opinie(0)

Opinie

Brak recenzji użytkowników.

Oceniasz “Posty Blog”


Zaloguj się

Hyperbook