Rozpocznij nowy sezon w wielkim stylu

Odbierz Niezrównany zestaw Overwatch 2: Inwazja przy zakupie wybranych produktów GeForce RTX z serii 40*.

Przedstawiamy Overwatch 2: Inwazja – zupełnie nową przygodę i największe jak dotąd bogactwo zawartości! Zanurz się w świat misji fabularnych, graj jako najnowszy bohater wsparcia i ciesz się nowymi trybami rozgrywki – „Punkt zapalny” i „Mistrz bohaterów”.

Uwolnij swój pełny potencjał dzięki maksymalnym częstotliwościom generowania klatek, napędzanym układami NVIDIA GeForce RTX™ z serii 40 i najlepszej responsywności dzięki NVIDIA Reflex.

Skorzystaj z ograniczonej czasowo promocji i odbierz Niezrównany zestaw Overwatch 2: Inwazja przy zakupie objętych promocją komputerów lub kart graficznych z układami GeForce RTX 4090, 4080, 4070 Ti, 4070, 4060 Ti oraz 4060, a także laptopów z układami graficznymi GeForce RTX 4090, 4080, 4070 lub 4060 do laptopów.

Jeden kod na osobę.
* Obowiązują przyjęte warunki i postanowienia.

NVIDIA LOGO RTX
RED FALL
RED FALL  Bite Back Edition

Zmaksymalizuj częstotliwość generowania klatek
i zminimalizuj opóźnienia dzięki GeForce RTX z serii 40

Wciel się w skaczącą w czasie bojowniczkę o wolność, walczącego z użyciem dźwięków DJ-a lub jedną z ponad 30 innych wyjątkowych postaci, tocząc boje na całym świecie. Zyskaj potrzebną przewagę nad konkurencją, przy mniej niż 15 milisekundach opóźnień systemu dzięki technice NVIDIA Reflex i ponad 360 klatkach na sekundę na platformie GeForce RTX.

Play Video

Kup laptopy z GrForce RTX z serii 40

NVIDIA Text

Zaloguj się

Hyperbook